koučink, poradenství, mentorování vlastní cesty

kam dál?

Nejlepší je samozřejmě osobní sezení. Ta probíhají v příjemném diskrétním prostředí, kde ke každému sezení přidávám čaj, kávu nebo i domácí sirup. Pokud ale klient z nějakého důvodu nechce či nemůže přijít osobně, je možné telefonické sezení přes program Skype a nebo i pouze písemné (jak Skype, tak ICQ či FB zprávy a klasický e-mail). Vše je na domluvě.

Ke každému klientovi přistupuji jako k individuální osobnosti, takže nelze popsat, jak vypadá „klasické“ sezení u mě, protože pro každého klienta vypadá o něco jinak. Vždy ale trvá hodinu.

Přestože stránky se jmenují Kateřina-Koučink, koučink není jediná metoda, kterou pracuji. Věnuji se také poradenství, konzultacím, mentoringu a některým alternativnějším metodám práce s vědomím a podvědomím.

S klienty pracuji dle zvážení. Někdy je nejvhodnější metodou práce koučink – čili především kladení otázek, na které si klient sám hledá odpověď, ale jeho samotného by nenapadlo se na ty otázky zeptat. A nebo aspoň ne v té souvislosti, v jaké je položím já.
Jindy je lepší poradenství, kdy přímo poradím, co by mohlo být nejvhodnější strategií chování v dané situaci a nebo jaké kroky by měl podniknout jako první.