koučink, poradenství, mentorování, konzultace

sezení

Co můžete očekávat z naší vzájemné spolupráce?

  • Identifikujeme příčiny problému – lidé mnohdy vědí, kde všude je tlačí bota, ale důvod proč, bývá často neznámý. Nejčastěji jde o více příčin současně.
  • Vystoupení ze začarovaného  kruhu –  stále stejné činnosti (chování, jednání, smýšlení) vedou ke stále stejným výsledkům a točíme se tak v kruhu. Zjistíme spolu, jak tento kruh přetnout.
  • Řešení máme v sobě – řešení všech svých problémů máme schovaná uvnitř. Není na světě nikdo, kdo by věděl lépe než my sami, co potřebujeme. Často jsou ale řešení skrytá a sami se jich nemůžeme dobrat.
  • Zlepšení sebevědomí – práce na sobě pomáhá rozšířit vnímání sebe sama. Často si totiž o sobě myslíme něco daleko horšího, než jací doopravdy jsme. A především pak podceňujeme vlastní schopnosti. Čím lépe známe sami sebe, tím je na tom lépe i naše sebe-vědomí 🙂
Váháte, jestli spolupráce pomůže zrovna Vám?
Rádi byste se nejdřív inspirovali a nahlédli pod pokličku? Mrkněte, co o svém zážitku napsali ti, co si společnou prací na sobě a své situaci spolu se mnou, už prošli.
Máte pocit, že spolu můžeme rozetnout Gordický uzel nebo jinak pomoci právě Vám – tam, kde se nacházíte? Pak pokračujte rovnou tady. 🙂
Pokud Vám přijde, že bych mohla pomoci někomu blízkému, stačí kliknout dole na tlačítko Sdílet a vybrat možnost poslat odkaz přímo do zpráv.

Budu se těšit,
Kateřina