koučink, poradenství, mentorování vlastní cesty

ŽIVOTNÍ ROZCESTÍ

Road-marking-166Na své cestě životem každý procházíme množstvím zásadnějších i méně zásadních rozcestí. Některá jsou tak velká, že občas chvíli stojíme, než se rozhodneme, kterým směrem se dále vydat. Jiná jsou zdánlivě malá a jsme schopni rozpoznat až při pohledu zpět, že jsme vůbec na nějakém rozcestí byli.

 

Na kterých životních rozcestích Vám mohu pomoci?

  • Chcete změnit, ukončit či začít práci/studium a potřebujete zjistit, kam a jak nejlépe dál.
  • Pokud Vás zklamal některý člen rodiny a potřebujete se s tím vyrovnat.
  • Jestliže jste najednou prošli více změnami současně a potřebujete se v tom zmatku zorientovat.
  • Cítíte-li takovou tu všeobecnou životní nespokojenost, máte více míst, kde vás tlačí bota, ale nevíte si rady co s tím. V jakém pořadí a jak se dostat z téhle situace.
  • Máte před sebou nějaké důležité rozhodnutí, ale nejste si jisti, jak se rozhodnout.
  • Někam jste se posunuli a teď po sobě potřebujete „uklidit“. Urovnat vztahy, zrušit resty, mít do budoucna „čistý stůl“.

 Budeme také pracovat s Vašimi silnými stránkami a jejichcountry-train využitím. A pomůžu Vám rovněž pochopit, v čem pro Vás i slabé stránky můžou být vlastně výhodou.

V čem si nejsem jistá, to je úmrtí někoho velmi blízkého. S tím zatím, naštěstí, nemám žádnou osobní zkušenost. Zažila jsem pouze smrt pradědečka, prababičky a strýce, které jsem ale neoplakávala, protože jsem k nim neměla silnější vztah. V tomto případě by proto bylo lepší se spíše obrátit na jiného odborníka, který tu zkušenost má.

Díky relativně nedávnému úmrtí strýce už mám zkušenost s podporou babičky (jeho maminky) a tatínka (jeho bratra). Takže pokud potřebujete podpořit někoho blízkého, který úmrtí drahé osoby zažil, tady už můžu pomoci. Pokud někdo blízký umřel přímo Vám osobně, prozatím se raději obraťte na někoho jiného, kdo tuto osobní zkušenost má.